Apie mus

Pirkite ar išsinuomokite, išsirinkite sau tinkamiausią variantą!

Kartu su mumis galima pasirinkti geriausią sprendimą vairuoti automobilį dar šiandien!

Apie mus-2

Apie Renti

Mes, „RENTI“ komanda, norime pateikti savo klientams tinkamiausią sprendimą bet kurioje gyvenimo situacijoje. Atraskite individualų pasirinkimą ir naudingą bendradarbiavimą su RENTI! Mes siūlome jums itin greitai nusipirkti automobilį, išsinuomoti jį ilgam laikotarpiui arba bendradarbiaujant su mūsų partneriais, nusipirkti automobilį lizingu. Mūsų tikslas yra rasti jums tinkamiausią sprendimą!

Apie mus-2

Siūlome daugiau nei 350 automobilių, iš kurių galite išsirinkti savo poreikius bei norus atitinkantį variantą. Pasirinkę automobilį, turite galimybę įvertinti, kokį pasiūlymą norite gauti. Bendradarbiaudami su mūsų partneriais jūs galėsite nedelsiant įsigyti automobilį, sudaryti ilgalaikę nuomos sutartį arba sudaryti lizingo sutartį.

Kodėl verta rinktis NUOMĄ?

Nes mes padėsime jums atrasti geriausią sprendimo būdą sėsti prie automobilio vairo dar šiandien! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti automobilį, paspausti mygtuką „Kreiptis“ ir mes paruošime jums įvairius pasiūlymus, kaip dar tą pačią dieną važiuoti namo su nauju automobiliu!
Apie mus-3

Viskas, ko reikia:

  • Pasirinkti automobilį
  • Pildyk paraišką  "Kreiptis"
  • Dar tą pačią dieną pradėk vairuoti sau patinkantį automobilį
Užpildykite paraišką!