renti-logorenti-logo

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma

Užpildykite nuomos paraišką ir dar šiandien vairuokite savo išsirinktą mikroautobusą!
Sužinokite savo galimybes!
Ilgalaikė mikroautobusų nuoma

Nerandate norimo automobilio?

Norėdami išsinuomoti, pateikite paraišką nurodę konkretų automobilį arba palikę laukelius tuščius, o mes su Jumis susisiekę pristatysime Jums tinkamus pasiūlymus

Nuoma mikroautobuso sąlygos

Nuoma mikroautobuso sąlygos

Nuoma mikroautobuso sąlygos

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma yra patikima ir patogiausia pasirinkimo galimybė tiems, kurie ilgesniam laikui planuoja tolimesnes išvykas su savo transportu. 
Ilga laikotarpio nuoma yra patikima pasirinkimo galimybė visiems tiems, kurie nori turėti savo nuosavą transportą. Tai sumažina transporto kaštus, nes nereikalauja per daug išleisti, taip pat, gera alternatyva tiems, kurie turi savo asmeninius verslus ar ieško bendrovės transporto.
Renti UAB kompanija siūlo tokią paslaugą ir pasirūpina savo klientais, suteikdama jiems galimybę ilgesniam laikotarpiui išsinuomoti mikroautobusą.

  • Nuoma nuo 12 iki 60 mėnesių.
  • Šioje paslaugoje nereikalaujama pradinio įnašo, sutarties mokesčio ar KASKO draudimo.
  • Sudarant nuomos sutartį, klientas vertina automobilio būklę, sutarties sąlygas, turi galimybę įsitikinti automobilio būkle, kuriuos fiksuoja prieš sutarties pasirašymą patys. Klientas pats atsiskaito už privalomąjį draudimą.

Klientų atsiliepimai

Atsakykite vos į vieną klausimą, kurie padės suprasti Jūsų pasitenkinimą Renti paslaugomis. Vos 15 sekundžių Jūsų laiko padės pagerinti mūsų darbo kokybę.