BMW automobilių nuoma

Pasirinkite jums patinkantį automobilį – jūsų kelionės pradžia čia!
Sužinokite savo galimybes!
BMW automobilių nuoma

Filtrą

Metai

Nuo

Bet kuris

Iki

Bet kuris
Kaina

Nuo

Bet kuris

Iki

Bet kuris
 • Nerandate norimo automobilio?

  Norėdami išsinuomoti, pateikite paraišką nurodę konkretų automobilį arba palikę laukelius tuščius, o mes su Jumis susisiekę pristatysime Jums tinkamus pasiūlymus

  Nuomos sąlygos BMW automobiliui

  Nuomos sąlygos BMW automobiliui

  • Renti UAB teikia patogią ir patikimą BMW automobilių nuomos paslaugą ilniam laikotarpiui. Kataloge rasite populiarias modelius, tokius kaip BMW X5, 520, 320 ir kitus.
  • Nuomojame BMW automobilius nuo 12 iki 60 mėnesių. Mes siekiame pasiūlyti mūsų klientams patogumą ir lankstumą, todėl nereikalaujame pradinio įnašo, sutarties mokesčio ar KASKO draudimo.
  • Sudarant nuomos sutartį, klientas gali įvertinti automobilio būklę ir sutarties sąlygas. Taip pat, prieš pasirašant sutartį, jis gali įsitikinti automobilio būkle. Klientas taip pat pats atsiskaito už privalomąjį draudimą.
  • Mūsų paslauga yra puiki alternatyva tiems, kurie nori turėti savo nuosavą transportą, sumažinti transporto kaštus ir tiems, kur turi savo verslą arba ieško transporto sprendimo savo įmonės poreikiams.

  Klientų atsiliepimai

  Atsakykite vos į vieną klausimą, kurie padės suprasti Jūsų pasitenkinimą Renti paslaugomis. Vos 15 sekundžių Jūsų laiko padės pagerinti mūsų darbo kokybę.