Mercedes-Benz automobilių nuoma

Išsirinkite tinkamą Mercedes automobilį savo poreikiams ir keliaukite sau patogiu metu ir maršrutu.

renti

Pasirinkite Mercedes-Benz nuomai su mūsų partneriu

Greitai ir lanksčiai prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Užeikite į www.autosprendimai.lt!

0 RezultataiVisi automobiliai
 • Nerandate norimo automobilio?

  Norėdami išsinuomoti, pateikite paraišką nurodę konkretų automobilį arba palikę laukelius tuščius, o mes su Jumis susisiekę pristatysime Jums tinkamus pasiūlymus
  rentrent

  Mercedes-Benz nuoma

  Mercedes-Benz nuoma

  Mercedes-Benz nuoma

  Renti UAB siūlo ilgalaikę Mercedes automobilių nuomos paslaugą Lietuvoje. Mūsų paslauga skirta privatiems asmenims ir leidžia nuomoti Mercedes-Benz automobilį nuo vienerių metų iki penkerių metų. 

  Pasirinkę ilgalaikę automobilių nuomą su mumis, gausite daugybę privalumų. Svarbiausia, kad nereikės mokėti jokio pradinio įnašo, taip pat nereikės mokėti už sutarties sudarymą. Draudimas KASKO nėra privalomas, todėl nereikės papildomų išlaidų šiam draudimui.

  Galite rinktis Mercedes automobilį iš mūsų platų partnerių aikštelių. Tai leidžia jums rasti automobilį, atitinkantį jūsų poreikius ir skonį.

  Visas nuomos procesas yra greitas ir patogus. Užpildykite paprastą internetinę užklausos formą, ir mes susisieksime su jumis, kad aptartume visus detales ir pasirašytume sutartį. Mūsų profesionali komanda atidžiai padės jums kiekvienoje stadijoje.
  Suteikdami ilgalaikę Mercedes-Benz automobilių nuomos paslaugą, siekiame užtikrinti jūsų mobilumo poreikius ir patogumą, taip pat suteikti patikimą, aukštos kokybės automobilį.