Volkswagen automobilių nuoma

Išsinuomokite Volkswagen automobilį, kuris Jums patinka, ir sėskitės prie vairo jau šiandien!
Sužinokite savo galimybes!
Volkswagen automobilių nuoma

Filtrą

Metai

Nuo

Bet kuris

Iki

Bet kuris
Kaina

Nuo

Bet kuris

Iki

Bet kuris
 • Nerandate norimo automobilio?

  Norėdami išsinuomoti, pateikite paraišką nurodę konkretų automobilį arba palikę laukelius tuščius, o mes su Jumis susisiekę pristatysime Jums tinkamus pasiūlymus

  Volkswagen nuoma

  Volkswagen nuoma

  Renti UAB siūlo ilgalaikį Volkswagen automobilių nuomos paslaugą Lietuvoje. Ši paslauga yra skirta privatiems asmenims ir leidžia nuomoti automobilį nuo vienerių metų iki penkerių metų. Galite rinktis automobilį iš bet kurios Renti UAB partnerių aikštelės.

  Mūsų ilgalaikė automobilių nuoma suteikia Jums daug privalumų. Nereikės mokėti jokio pradinio įnašo, taip pat nereikės mokėti už sutarties sudarymą, draudimas KASKO nėra privalomas. Jums nereikės jaudintis dėl nuosavybės - mes padėsime Jums pasirinkti puikiai prižiūrėtą Volkswagen automobilį pagal Jūsų poreikius. Tiesiog pasirinkite norimą modelį iš mūsų platų pasirinkimo, ir mes pasirūpinsime likusia procedūra.

  Pasinaudokite Renti UAB ilgalaikės automobilių nuomos paslauga ir patirkite patogumą, kokybę bei pasitikėjimą, kuris pakeis Jūsų judėjimo būdą Lietuvoje.

  Klientų atsiliepimai

  Atsakykite vos į vieną klausimą, kurie padės suprasti Jūsų pasitenkinimą Renti paslaugomis. Vos 15 sekundžių Jūsų laiko padės pagerinti mūsų darbo kokybę.