Ilgalaikė automobilių nuoma Kaune

Pasirinkite bet kurį automobilį ir išvažiuokite juo šiandien!
Sužinokite savo galimybes!
Ilgalaikė automobilių nuoma Kaune

Filtrą

Metai

Nuo

Bet kuris

Iki

Bet kuris
Kaina

Nuo

Bet kuris

Iki

Bet kuris
 • Nerandate norimo automobilio?

  Norėdami išsinuomoti, pateikite paraišką nurodę konkretų automobilį arba palikę laukelius tuščius, o mes su Jumis susisiekę pristatysime Jums tinkamus pasiūlymus

  Renti ilgalaikės automobilių nuomos sąlygos

  Renti ilgalaikės automobilių nuomos sąlygos

  Renti ilgalaikės automobilių nuomos sąlygos

  Ilgalaikė automobilio nuoma fiziniams asmenims - puikus sprendimas norintiems naudotis automobiliu be finansinių įsipareigojimų. "RENTI" komanda siūlo lengvųjų automobilių pasirinkimą iš mūsų automobilių aikštelės arba bet kurio partnerio Kauno mieste. Nuomos laikotarpis nuo 1 iki 5 metų be pradinio įnašo ir sutarties mokesčio. Sudarant nuomos sutartį, klientas įvertina automobilio būklę, defektus ir užtikrina tinkamumą naudoti pagal paskirtį. Privalomuoju automobilio draudimu rūpinasi pats klientas.
  Nuomos sutartį galite pasirašyti internetu arba mūsų skyriuje adresu: Kaunas Taikos pr. 135B. Mūsų darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 iki 17:00 ir savaitgaliais nuo 8:00 iki 15:00. Išsirinkite savo automobilį ir leiskitės į kelionę su "RENTI" ilgalaikės automobilių nuomos paslaugomis!

  Kaip išsinuomoti automobilį Kaune?

  Keturi paprasti žingsniai nuo paraiškos iki automobilio!

  Klientų atsiliepimai

  Atsakykite vos į vieną klausimą, kurie padės suprasti Jūsų pasitenkinimą Renti paslaugomis. Vos 15 sekundžių Jūsų laiko padės pagerinti mūsų darbo kokybę.